• Producent skrzynek pocztowych na listy
    z 40-letnim doświadczeniem

    Obecnie posiadamy w swojej ofercie ponad 100 rodzajów skrzynek do odbioru i przechowywania korespondencji. Regularnie wprowadzamy nowe wzory.

    zobacz więcej
Zadzwoń!
(12) 270 43 00

Producent okuć meblowych

Proponujemy szeroki wybór produktów, odznaczających się zastosowaniem dobrych gatunkowo materiałów oraz innowacyjnych rozwiązań technicznych. Jako producent okuć meblowych proponujemy zawiasy oraz zamki. Są to produkty, bez których ciężko wyobrazić sobie funkcjonowanie rozmaitych mebli, takich jak szafki, barki, regały czy witryny. Prezentowane produkty z pewnością pozwolą na odpowiednie wykończenie każdej konstrukcji oraz ich późniejsze wygodne użytkowanie.

Dokładamy wszelkich starań, aby prezentowane przez nas elementy wyróżniały się atrakcyjnym stylem. Przygotowujemy poszczególne rozwiązania w oparciu o aktualne trendy, ale też mamy na uwadze tradycyjne rozwiązania estetyczne.

Jako producent okuć meblowych dbamy o to, aby zaproponowane przez nas rozwiązania dostosowane były do potrzeb użytkowników. Zabiegamy o zagwarantowanie jak najlepszej funkcjonalności produktów. Przywiązujemy ogromną wagę do precyzji wykonania poszczególnych elementów, a także mamy na uwadze odpowiednie dopasowanie produktu do konkretnych konstrukcji.

(12) 270 43 00
skrzynkinalisty@neostrada.pl

Roman producent skrzynek na listy

ul.Jagiellońska 34, 32-040 Ochojno, woj. małopolskie

Copyright by Roman 2013, Wszelkie prawa zastrzeżone Projekt i wykonanie Intellect.pl